Úvod » Výtvarná výchova » Farbičky, pastelky, ceruzky » Ekonomické balenie - plastový box - drevené ceruzky MAXI - 120ks

Ekonomické balenie - plastový box - drevené ceruzky MAXI - 120ks

Trojhranné drevené hrubé farbičky

Akcia

Číslo produktu: 20735
bežná cena 56,40 EUR
naša cena bez DPH: 45,75 EUR
naša cena s DPH (20 %):
54,90 EUR

do košíka:

Hrubé trojhranné drevené ceruzky MAXI - 120 ks v praktickom plastovom boxe. Dĺžka ceruzky: 175mm, priemer 10mm. Balenie obsahuje 10x12 farieb. Cena je za balenie.

Trénujte s deťmi správny úchop a rozvoj grafomotoriky u detí predškolského veku! Väčšinou prebieha pod vedením učiteliek v materskej škole. Dôležité je v tomto období podporovať u dieťaťa správne držanie ceruzky. Keď sa dieťa naučí správny úchop už v škôlke, v škole sa bude môcť sústrediť na samotné písanie - tvar písmen a ich spájanie do slov. Ak má prvák naučené nesprávne držanie pera, ruka sa pri písaní rýchlo unaví, navyše sa nesprávny návyk aj ťažko preúča.

V ponuke aj trojhranné voskovky pre menšie deti - vo výhodnom balení spolu so strúhadlami - 38,99€.